TVS3V3L4U
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TVS3V3L4U
JLCPCB Part #
C28642315
Package
SOT-23-6
Description
-55℃~+125℃ 100nA 10V 1pF、2pF、3pF 200W@8/20us 20A@8/20us 3.3V 4.2V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS