TPSMCJ26CA
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPSMCJ26CA
JLCPCB Part #
C42370578
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 26V 31.9V 35.7A 42.1V Bidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS