TPSMBJ26CA
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPSMBJ26CA
JLCPCB Part #
C42370572
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1 14.3A@10/1000us 1uA 26V 31.9V 42.1V 600W@10/1000us SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS