TPSMAJ15CA
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPSMAJ15CA
JLCPCB Part #
C42370563
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.4A@10/1000us 18.5V 1uA 24.4V 400W@10/1000us Bidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS