TPRT9069-33GB
MFR.Part #
TPRT9069-33GB
JLCPCB Part #
C2937034
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 200mA 2uA 3.3V 36V 70dB@(100Hz) 750mV@(100mA) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS