TPM30150ND56
MFR.Part #
TPM30150ND56
JLCPCB Part #
C19268166
Package
PDFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150A 220pF@15V 3.3mΩ@4.5V 30V 3V 5.93nF@15V 58nC@15V 75W PDFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS