TPGC12C-1
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPGC12C-1
JLCPCB Part #
C5197388
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 12V 1pF 200nA 29V 330W@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS