TPE24VU8A-523
MFR.Part #
TPE24VU8A-523
JLCPCB Part #
C23380912
Package
SOD-523
Description
100nA 24V 26V 300W@8/20us 45V 50pF 8A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS