TPE2203-25
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPE2203-25
JLCPCB Part #
C2827543
Package
DFN2010-8
Description
-55℃~+85℃ 2 2.5V 4.5V 4.5pF 40nA 9V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 DFN2010-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS