TPB2A100-123FL
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPB2A100-123FL
JLCPCB Part #
C16197288
Package
SOD-123FL
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 100V 2A 40uA@100V 50A 850mV@2A SOD-123FL Schottky Diodes ROHS