TPB1A60-323HE
MFR.Part #
TPB1A60-323HE
JLCPCB Part #
C28646403
Package
SOD-323HE
Description
-55℃~+125℃ 100mA 1A 25A 60V 700mV@1A SOD-323HE Schottky Diodes ROHS