TPB1A40-523
MFR.Part #
TPB1A40-523
JLCPCB Part #
C5310954
Package
SOD-523
Description
-40℃~+125℃ 1 Independent 10uA 1A 40V 510mV@1A 7A SOD-523 Schottky Diodes ROHS