TPB1A40-323HE
MFR.Part #
TPB1A40-323HE
JLCPCB Part #
C28646402
Package
SOD-323HE
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 1A 30A 40V 500uA@40V 550mV@1A SOD-323HE Schottky Diodes ROHS