TP132C15D4-2
MFR.Part #
TP132C15D4-2
JLCPCB Part #
C5311001
Package
DFN-4L(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.5V 2uA 300mA 5.5V 78dB@(100Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive DFN-4L(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS