PESD24VS1UB
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
PESD24VS1UB
JLCPCB Part #
C2912533
Package
SOD-523
Description
-55℃~+125℃ 150W@8/20us 200nA 24V 25pF 26.5V 42V、55V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS