ESD5Z2.5T1G
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
ESD5Z2.5T1G
JLCPCB Part #
C20611848
Description
-55℃~+125℃ 1 14V 150W@8/20us 2.5V 200pF 3uA 4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS