ESD5V0B100A-1006
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
ESD5V0B100A-1006
JLCPCB Part #
C2827552
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+125℃ 10V 1kW@8/20us 200pF 500nA 5V 7.6V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS