AZ1603-01L
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
AZ1603-01L
JLCPCB Part #
C19829394
Package
SOD-323
Description
1 16V 1pF 200nA 3.3V 350W@8/20us 6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS