AQ24COM-01ETG
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
AQ24COM-01ETG
JLCPCB Part #
C23380835
Package
DFN-2(1x0.6)
Description
-55℃~+125℃ 17pF 24V 26.7V 350W@8/20us 50V 50nA 6A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN-2(1x0.6) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS