SMD400L-24V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD400L-24V
JLCPCB Part #
C2937113
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.8W 12mΩ 24V 35mΩ 40A 4A 8A 2920 Resettable Fuses ROHS