SMD330L-13.2V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD330L-13.2V
JLCPCB Part #
C22436022
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 12mΩ 13.2V 3.3A 40A 45mΩ 6.5A 2920 Resettable Fuses ROHS