SMD300L-24V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD300L-24V
JLCPCB Part #
C2895095
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 100A 12mΩ 24V 3A 48mΩ 6A 2920 Resettable Fuses ROHS