SMD200L-36V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD200L-36V
JLCPCB Part #
C22436018
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.5W 100A 120mΩ 20mΩ 2A 36V 2920 Resettable Fuses ROHS