SMD1210-150-16V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD1210-150-16V
JLCPCB Part #
C3646891
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 100A 110mΩ 16V 30mΩ 3A 600mW 8s 1210 Resettable Fuses ROHS