SMD1210-110-13.2V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD1210-110-13.2V
JLCPCB Part #
C70101
Description
1.1A 100A 13.2V 2.2A 210mΩ 300ms 50mΩ 600mW 1210 Resettable Fuses ROHS