SMD1210-110-16V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD1210-110-16V
JLCPCB Part #
C22436714
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.2mm 100A 16V 2.2A 2.8mm 210mΩ 3.43mm 50mΩ 600mW 8s 1210 Resettable Fuses ROHS