SMD1210-020-60V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD1210-020-60V
JLCPCB Part #
C3646889
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 0.9mm 2.8mm 200mA 3.43mm 400mA 400mΩ 5Ω 600mW 60V 1210 Resettable Fuses ROHS