SMD0805-075-12V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD0805-075-12V
JLCPCB Part #
C19108399
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 100A 12V 2.2mm 200ms 385mΩ 600mW 750mA 90mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS