SMD0805-010-33V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD0805-010-33V
JLCPCB Part #
C2840557
Description
-40℃~+85℃ 1.5s 100A 100mA 1Ω 300mA 33V 500mW 6Ω 0805 Resettable Fuses ROHS