SMD0805-005-33V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD0805-005-33V
JLCPCB Part #
C2840556
Description
-40℃~+85℃ 100A 10Ω 200mA 2Ω 33V 500mW 500ms 50mA 0805 Resettable Fuses ROHS