SMD075L-60V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD075L-60V
JLCPCB Part #
C2833621
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.5W 100A 100mΩ 1Ω 5.44mm 60V 7.98mm 750mA 2920 Resettable Fuses ROHS