SMD0603-035-12V
Extended
Manufacturer
TECHFUSE
MFR.Part #
SMD0603-035-12V
JLCPCB Part #
C22435708
Description
-40℃~+85℃ 1.4Ω 12V 200mΩ 350mA 40A 500mW 750mA 8s 0603 Resettable Fuses ROHS