SL0805200-12V
MFR.Part #
SL0805200-12V
JLCPCB Part #
C6851467
Package
0805
Description
-40℃~+70℃ 12V 1W 2A 45mΩ 4A 4mΩ 50A 5s 0805 Resettable Fuses ROHS