TURB2412YMD-30WR3
MFR.Part #
TURB2412YMD-30WR3
JLCPCB Part #
C5441768
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12.7mm 12V 2.5A 25.4mm 25.5mm 300kHz 30W 3300uF 80mVp-p 92% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS