TURB2403YMD-30WR3
MFR.Part #
TURB2403YMD-30WR3
JLCPCB Part #
C5441766
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12.7mm 25.4mm 25.5mm 3.3V 300kHz 30W 4700uF 50mVp-p 6A 89% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS