TURA2412YMD-15WR3
Extended
Manufacturer
TDPOWER
MFR.Part #
TURA2412YMD-15WR3
JLCPCB Part #
C7494331
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 15W 2 2200uF 300kHz 50mVp-p 625mA 88% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery ±12V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS