YFF31PC0J226MTJ00N
MFR.Part #
YFF31PC0J226MTJ00N
JLCPCB Part #
C7397697
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+125℃ 22uF 5mΩ 6.3V 6A ±20% SMD-4P,3.2x1.6mm Feed Through Capacitors ROHS