YFF21PC1C474MT000N
MFR.Part #
YFF21PC1C474MT000N
JLCPCB Part #
C131303
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-55℃~+125℃ 16V 2A 30mΩ 470nF ±20% SMD-4P,2x1.2mm Feed Through Capacitors ROHS