YFF21AC1H471MT0Y0N
MFR.Part #
YFF21AC1H471MT0Y0N
JLCPCB Part #
C4989578
Package
SMD-4P,2x1.3mm
Description
-55℃~+125℃ 1A 470pF 50V ±20% SMD-4P,2x1.3mm Feed Through Capacitors ROHS