VLS5045EX-6R8M-CA
MFR.Part #
VLS5045EX-6R8M-CA
JLCPCB Part #
C3221920
Package
SMD,5x5mm
Description
2.9A 3.6A 59.8mΩ 6.8uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS