VLS4012CX-4R7M-1
MFR.Part #
VLS4012CX-4R7M-1
JLCPCB Part #
C2047916
Package
SMD,4x4mm
Description
1.52A 1.52A 105mΩ 4.7uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS