VLS4012CX-470M-1
MFR.Part #
VLS4012CX-470M-1
JLCPCB Part #
C2047882
Package
SMD,4x4mm
Description
460mA 460mA 460mΩ 47uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS