VLS4012CX-1R0M-1
MFR.Part #
VLS4012CX-1R0M-1
JLCPCB Part #
C2991824
Package
SMD
Description
1uH 3.2A 3.44A 38mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS