VLS4012CX-100M-1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLS4012CX-100M-1
JLCPCB Part #
C2047717
Package
SMD,4x4mm
Description
10uH 990mA 990mA 990mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS