VLS3015CX-470M-H
MFR.Part #
VLS3015CX-470M-H
JLCPCB Part #
C5331063
Package
SMD,3x3mm
Description
1.392Ω 290mA 47uH 480mA AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS