VLS3015CX-3R3M-H
MFR.Part #
VLS3015CX-3R3M-H
JLCPCB Part #
C3223233
Package
SMD,3x3mm
Description
1.29A 1.79A 101mΩ 3.3uH AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS