VLS3015CX-1R5M-H
MFR.Part #
VLS3015CX-1R5M-H
JLCPCB Part #
C3224686
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 1.73A 54mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS