VLS3012ET-2R2M
MFR.Part #
VLS3012ET-2R2M
JLCPCB Part #
C136233
Package
SMD,3x3mm
Description
1.35A 1.35A 2.2uH 96mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS