VLS3012ET-1R5N
MFR.Part #
VLS3012ET-1R5N
JLCPCB Part #
C380022
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5A 1.5A 1.5uH 63mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS