VLS3012CX-1R0M-1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLS3012CX-1R0M-1
JLCPCB Part #
C2043115
Package
SMD,3x3mm
Description
1uH 2.51A 2.79A 37mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS